22300020 - 88583946

تعمیر یخچال سامسونگ به چه صورت است؟

تقریبا همه کسانی که خانه دارند، دارای یخچال و فریزر هستند . یخچال ها برای نگهداری مواد غذایی و افزایش طول عمر غذاها ، مورد استفاده قرار می گیرند.

زمانی که یخچال فریزر شما دچار مشکل می شود ، شما دچار نگرانی خواهید شد و اگر بخواهید دوباره یخچال جدیدی خریداری کنید، زیاد جالب نخواهد بود زیرا یخچال های بدون مارک از کیفیت لازم برخوردار نیستند و یخچال های مارک دارهمچون سامسونگ نیز ، گران قیمت هستند.توصیه ما این است که سعی کنید برای حل مشکل یخچال سامسونگ خود از تعمیرکاران حرفه ای شرکت تعمیرگاه قائم بهره مند شوید.
• یخچال سامسونگ شما خنک نمی کند.
هنگامی که یخچال شما به طور درست خنک نمی کند و به دلیل داشتن نوسانات دمایی ، خطر فاسد شدن غذاها افزایش میابد.چند دلیل برای خنک نشدن یخچال سامسونگ وجود دارد:
oکویل کندانسوردر زیر یخچال قرار دارد. گرما را از طریق عبور از این کویل ها به حداقل می رسد. اگر این کویل ها کثیف شوند، کویل ها به طور موثر نمی توانند گرما را به حداقل برسانند.
همانطور که کویل ها کثیف تر می شوند، یخچال و فریزر کمتر کارآمد می شود.این باعث می شود یخچال به سختی کار کند تا بتواند یخچال را خنک نگه دارد و دمای آن نمی تواند درجه خنک کننده مناسب را برای یخچال ایجاد کند.
گرما از جسم گرم به جسم سردتر منتقل می شود.تا زمانی که درجه حرارت آنها برابر شود.بنابراین، هنگامی که غذای گرم را در یخچال سرد قرار دهید، گرما از مواد غذایی گرم به سمت هوای سرد جریان می یابد. مواد غذایی شروع به خنک شدن می کنند.
درجه حرارت مواد غذایی پایین می رود.به همین دلیل جریان هوا در داخل یخچال بسیار مهم است.فن در داخل یخچال قرار می گیرد تا به طور مستمر داخل یخچال گردش هوا ایجاد کند.
سامسونگ یکی از مارک های پیشرو در صنعت و فن آوری است. سامسونگ مجموعه ای عالی از لوازم خانگی را ساخته است که همه آنها به زیبایی ساخته شده اند تا بتوانند در داخل خانه شما قرار بگیرند. لوازم خانگی سامسونگ در فناوری موفق عمل کرده است، فناوری آن طی دو دهه گذشته در حال پیشرفت است.
هنگامی که لوازم خانگی شما، به طورناگهانی به خوبی کار نمی کنند، چه کاری می توانید انجام دهید؟

شما می توانید با یک تعمیرکارحرفه ای در شرکت تعمیرگاه قائم تماس بگیرید.ما ارائه دهنده خدمات فراوانی برای تعمیر هر گونه لوازم خانگی برای شما هستیم.
ما دراین شرکت ، مانند هدف مشترک همکارانمان در شرکت سامسونگ در قرن بیست و یکم ، تلاش می کنیم بهترین ها را به شما ارائه دهیم . بنابراین، اگر شما در تهران زندگی می کنید و نیاز به تعمیر لوازم خانگی سامسونگ دارید، لطفا با ما تماس بگیرید تا یک وقت ملاقات برای شما تنظیم کنیم. ما در تعمیرگاه قائم دقیقا می دانیم چه باید بکنیم .
ما وانت های خود را مجهز به تمام ملزومات کرده ایم تا بتوانیم کار تعمیر را در خانه شما به خوبی انجام دهیم. ازآنجایی که تکنسین های ما دارای طیف وسیعی از قطعات هستند، تعمیرات ِ قطعات و جایگزین کردن آنها ها معمولا در همان روز انجام می شود.
شرکت ما در زمینه خدمات پس از فروش برندهای معتبر لوازم خانگی ( انواع یخچال ، انواع لباسشویی و انواع جاروبرقی ) مشغول به فعالیت است . برندهای معتبری که این شرکت با آنها همکاری دارد ، عبارتند از : بوش، سامسونگ، جنرال الکتریک، آ إ گ، الکترولوکس
تمامی قطعات مورد استفاده برای دستگاه های شما ، ارجینال می باشند و درصورت بروز هر گونه مشکل ، 3 الی 6 ماه دارای ضمانت و گارانتی رایگان (یخچال 3 ماه ، جاروبرقی و لباسشویی 6 ماه ) از طرف شرکت می باشند .
تماس با ما
آدرس: میدان ملت، مجیدیه شمالی، کوچه صالحی پلاک 19
ایمیل: info [ at ] ghaemservice.com
تلفن:
22300020

 

دفتر مرکزی

 مجدیه شمالی، بالاتر از میدان ملت، کوچه صالحی

 

 22300020

 

دفتر شمال شرقی

 تهران پارس، خیابان بهار

 

 

 22507288 - 22522838

دفتر سعادت آباد

 بلوار شهرداری

 

 

 26315098 - 22301744

دفتر شهرک غرب

 شهرک غرب، خیابان فلامک شمالی

 

 

 88571844 - 88583946

دفتر جنوب چهارراه ابوسعید

 چهارراه ابوسعید، خیابان سرهنگ بشیری

 

 55612631 - 55812919

کپی رایت 2019 تعمیرگاه مجاز مرکزی قائم | طراحی سایت دارکوب