22300020 - 88583946

جاروبرقی های آسیایی چه خصوصیاتی دارند؟

• جاروبرقی سامسونگ
یکی از پر کاربردترین وسیله های زندگی امروزی ، جاروبرقی است. بنابراین انتخاب جاروبرقی ای که بتواند علاوه بر کیفیت خوب ، ماندگاری و طول عمر بالایی داشته باشد می تواند سالها به عنوان همراهی مناسب برای تمیز کردن منزل شما، همراهتان باشد.

کِشش و نیرو و قدرت موتور جاروبرقی ها ، رابطه مستقیمی با میزان تمیز شدن خانه از گرد و غبار دارد. جارو برقی های سامسونگ ارای امکانات متفاوتی هستند ، این وسیله ها علاوه بر انکه ماندگاری و طول عمر طولانی تری نسبت به هم رده های خود دارند از طرفی هم قیمت انها بسیار مناسبتر از سایر برندها می باشد. برخی از خصوصیات جاروبرقی های سامسونگ عبارتند از :
1. دوام و ماندگاری طولانی مدت
2. طراحی خلاقانه و منحصر به فرد
3. دارای مکش بسیار قوی
4. بسیار کم صدا
5. فیلتر با قابلیت شستشو
• برخی از نواقص و ایراداتی که در جاروبرقی های سامسونگ دیده می شود. عبارتند از :
o روشن نشدن جاروبرقی دلایل مختلفی می تواند داشته باشد ، از جمله خرابی دوشاخه آن و یا وجود ایراد در پریز برق و یا مشکل در سیم کشی دستگاه و یا مواردی مشاهده شده است که کلید روشن و خاموش دستگاه آسیب دیده است و در بدترین حالت امکان سوختن موتور وجود دارد….
o خرابی پروانه دستگاه می تواند باعث بروز صداهای غیر طبیعی و ناهنجار درون دستگاه شود .همچنین ایراد و آسیب در بلبرینگ های دستگاه نیز سبب بروز سر و صدا در آن خواهد شد و یا آنکه باید نگهدارنده های پلاستیکی دستگاه را بررسی کرد و در صورت ساییده شدنشان آنها را تعویض کرد.
o آسیب دیدگی زغال های جارو برقی ، می تواند بوی نامناسب و آزاردهنده ای را از جاروبرقی تولید کند .البته تنها در صورتی می توان این زغال آسیب دیده را با زغال های سالم جایگزین کرد که سیم پیچ دستگاه را بتوان دوباره بست و اگر نتوان این کار را انجام داد چاره ای جز تعویض موتور نخواهد بود.
o وقتی دستگاه را روشن می کنید ، بلافاصله فیور برق می پرد. در چنین حاتی می توان احتمال های زیر را به دستگاه نسبت داد. خرابی در کلید روشن و خاموش دستگاه ، سوختن موتور ، پر بودن کیسه زباله دستگاه ، کثیفی فیلتر دستگاه ، گرفتگی لوله رابط جاروبرقی و …
o کِشش جاروبرقی بسیار کم شده است. دلیل آن می تواند کم زور شدن موتور دستگاه باشد ، دلایل مختلفی برای آن می توان در نظر گرفت از جمله : پر شدن کیسه جاروبرقی ، بسته شدن لوله های جارئوبرقی به دلیل گیر کردن اشغال درون آنها ، کثیف شدن فیلتر دستگاه و…
تعمیرگاه قائم با دارا بودن متخصصان و تعمیرکاران حرفه ای و با تجربه و همچنین شبعات متعدد در سراسر تهران می تواند در اسرع وقت متخصصان خود را به محل اعزام کند . مکش جاروبرقی شما کند شده است ؟
1. بوی نامناسبی از داخل جاروبرقی شما به بیرون سرایت کرده است ؟
2. آیا از جاروبرقی سامسونگ شما دود بلند شده است ؟
3. آیا لوله رابطِ پلاستیکی شما سوراخ شده است ؟
4. آیا لوله تلسکوپی جاروبرقی شما خراب شده است ؟
5. آیا فیلتر جاروبرقیتان آسیب دیده است؟
پس اگر در حین استفاده از جاروبرقی خود شاهد بروز هر یک از مشکلات بالا شدید می توانید هر چه سریعتر با همکاران ما تماس حاصل فرمایید و از راهنمایی های آنان بهره مند شوید.
شماره تماس:
22300020

 

دفتر مرکزی

 مجدیه شمالی، بالاتر از میدان ملت، کوچه صالحی

 

 22300020

 

دفتر شمال شرقی

 تهران پارس، خیابان بهار

 

 

 22507288 - 22522838

دفتر سعادت آباد

 بلوار شهرداری

 

 

 26315098 - 22301744

دفتر شهرک غرب

 شهرک غرب، خیابان فلامک شمالی

 

 

 88571844 - 88583946

دفتر جنوب چهارراه ابوسعید

 چهارراه ابوسعید، خیابان سرهنگ بشیری

 

 55612631 - 55812919

کپی رایت 2019 تعمیرگاه مجاز مرکزی قائم | طراحی سایت دارکوب