22300020 - 88583946

لباسشویی ایرانی

 آزمایش ، پاکشوما ، آبسال ، ارج ، اسنوا ، پارس خزر ، پارس ، هوور 

در ادامه به معرفی برخی از برندهای لباسشویی ایرانی می پردازیم.

لباسشویی‌ های شرکت پاکشوما

شرکت پاکشوما در سال ۱۳۵۴ با تولید لباسشویی های نیمه اتوماتیک کار خود را آغاز کرد. مدیرعامل اجرایی این شرکت آقای محمود ابراهیمی هستند. این شرکت در سال ۱۳۷۶ مدیریت و مالکیت خود را تغییر داد و به تولید لباسشویی ‌های اتوماتیک و نیمه اتوماتیک، یخچال و ظرفشویی و… پرداخت.
از ویژگی ‌های لباسشویی پاکشوما میتوان به شستشوی کامل با ۱۴۰۰ دور در دقیقه اشاره کرد. قابلیت شستشوی ضد چروک این لباسشویی به شما این امکان را می ‌دهد تا لباس ‌های شما بدون چروک یا حداقل با چروک کمتری شسته شوند. همچنین لباسشویی ‌های شرکت پاکشوما دارای ۱۶نوع برنامه شستشو هستند که اگر این قابلیت‌ها و حالت ‌ها را یاد بگیرید می ‌توانید با استفاده‌ از آنها از مشکلاتی مانند آسیب دیدگی الیاف لباس، ماندن لکه در لباس و عوض شدن رنگ آن جلوگیری کنید.

لباسشویی‌ های شرکت آزمایش

شرکت آزمایش در سال ۱۳۳۷ به دست آقای محسن آزمایش کارخانه دار و کار آفرین ایرانی تاسیس شد. مدیریت آن نیز تا سال ۱۳۵۸ به عهده خودش بود.
دیگ ‌های لباسشویی ‌های آزمایش میتوانند با ۱۲۰۰ دور در دقیقه لباس‌ های شما را بشویند. این لباسشویی‌ ها دارای قابلیت تنظیم سطح دما و آب و ۱۶ مدل برنامه ‌ی شستشو هستند که یکی از این برنامه ‌ها شستشوی ۱۵ دقیقه ‌ای است همچنین بعضی از لباسشویی‌ های این شرکت دارای سیستم عیب‌ یابی هوشمند و برنامه‌ های شستشو ضد چروک و شستشوی سه بعدی هستند همچنین این لباسشویی‌ ها ضد صدا و لرزش هستند.

لباسشویی ‌های شرکت اسنوا

شرکت اسنوا کار خود را در سال ۱۳۸۴ با تولید کولر آبی و اجاق گاز در شهرک “مورچه‌ خورت” آغاز کرد. سپس کسب و کار خود را گسترش داد به تولید انواع لوازم خانگی مانند یخچال و لباسشویی پرداخت. مدیرعامل اجرایی این شرکت آقای محمدرضا دیانی است.
لباسشویی ‌های اسنوا از هرچیزی که بتواند لباس‌ها را تمیزتر، خوشبوتر و سریع تر بشوید بهره گرفته است. تمامی این لباسشویی ‌ها کم‌ مصرف هستند و مصرف انرژی را ۳۵ تا ۴۹ درصد کاهش می ‌دهند. لباسشویی ‌های اسنوا دارای حالت شستشوی سریع هستند که میتواند لباس ها را در عرض ۱۴ تا ۱۹ دقیقه بشوید. همچنین لباسشویی‌ های این شرکت دارای قابلیت تاخیر در شستشو هستند که با استفاده از آن حتی وقتی خانه نیستید لباسشویی میتواند شروع بکار کند.
درباره ما:
شرکت قائم سرویس با داشتن سال‌ها تجربه و بروز ترین اطلاعات در رابطه با تعمیرات یخچال و لباسشویی میتواند پاسخگوی مشکلات و سوالات شما باشد تنها کافی ‌است با شماره تلفن‌های (02122300020-۰۲۱۸۸۵۸۳۹۴۶) تماس بگیرید.
خدمت رسانی به شما وظیفه ماست.

 

 

دفتر مرکزی

 مجدیه شمالی، بالاتر از میدان ملت، کوچه صالحی

 

 22300020

 

دفتر شمال شرقی

 تهران پارس، خیابان بهار

 

 

 22507288 - 22522838

دفتر سعادت آباد

 بلوار شهرداری

 

 

 26315098 - 22301744

دفتر شهرک غرب

 شهرک غرب، خیابان فلامک شمالی

 

 

 88571844 - 88583946

دفتر جنوب چهارراه ابوسعید

 چهارراه ابوسعید، خیابان سرهنگ بشیری

 

 55612631 - 55812919

کپی رایت 2022 تعمیرگاه مجاز مرکزی قائم | طراحی سایت دارکوب