22300020 - 88583946

تعمیر یخچال در فرمانیه

تمامی لوازم خانگی دچار مشکلاتی می شوند سخت ترین کار در تعمیر آن ها پیدا کردن شرکتی است که هم قیمت مناسبی داشته باشد هم شرایط خدمات مناسبی و مهم تر از همه، دانش و تجربه کافی در زمینه تعمیرات آن دستگاه را داشته باشد زیرا ممکن است شما هزینه زیادی برای تعمیر دستگاه های خود خرج کنید و نه تنها آن دستگاه تعمیر نشود بلکه حتی مشکل بیشتری برای آن به وجود بیاورد پس ما باید قبل از زنگ زدن به تعمیرکار، اطلاعات بهترین شرکت را پیدا کنیم. شرکت هایی که دارای نمایندگی هستند بهترین شرکت های تعمیر لوازم خانگی دیجیتال به حساب می آیند.

شرکت قائم سرویس با سابقه ۲۰ سال فعالیت در سراسر تهران این تضمین را به شما می دهد که لوازم خانگی شما را بدون اتلاف وقت و با مناسب ترین هزینه تعمیر کند. شرکت قائم سرویس دارای مجوز رسمی اتحادیه و دارای نمایندگی برند جنرال الکتریک و نمایندگی برند بوش است. شرکت قائم سرویس نه تنها در تعمیر یخچال و فریزر در هر مارکی موفق بوده است بلکه در تعمیرات لباسشویی نیز به خوبی یخچال موفق شده است همچنین شرکت ما دارای دو ویژگی بسیار فوق العاده است تعمیر درب محل و خدمات پس از تعمیر مناسب که شما را به شدت شگفت زده می کند.

آشنایی با خدمات قائم سرویس

خدمات پس از تعمیر

شرکت قائم سرویس با سابقه ۲۰ سال فعالیت در تعمیر یخچال و لباسشویی تجارب و درک بالایی از حال شما مشتریان عزیز دارد برای همین شرکت قائم سرویس گارانتی دو هفته ای پس از تعمیر یخچال به شما می دهد که اگر یخچال شما در دو هفته بعد از تعمیر خراب شود شرکت به صورت رایگان آن را تعمیر می کند.

تعمیر درب محل

یکی دیگر از مشکلات تعمیر یخچال این است که اگر شرکت قابلیت تعمیر درب محل نداشته باشد شما باید خود قطعه مورد نظر را جدا کرده و به محل شرکت ببرید تا آن قطعه را تعمیر کنند ولی شرکت قائم سرویس در هنگام تماس آدرس شما را گرفته و به نزدیک ترین شعبه به شما می دهد تا به سرعت تعمیرکار را به محل شما اعزام کند.

برخی از مشکلات یخچال

زیاد خاموش روشن شدن یخچال

یخچال ها یکی از مهم ترین وسایل آشپزخانه هستند که کوچکترین اختلالی در کارکرد آنها موجب نگرانی مصرف کنندگان آن میشود نحوه کارکرد صحیح یخچال بدین صورت است که پس از یک مدت مشخص کارکردن از فعالیت باز میایستد و پس از مدتی مجددا شروع به فعالیت میکند، اما گاهی ممکن است یخچال شما ناگهان خاموش شود و یا اصلا از حرکت نایستد این مشکل می تواند به دلایل زیر رخ دهد.

یخ زدن بدنه یخچال

ممکن است گاهی با باز کردن درب یخچال خود متوجه سرمای بیش از حد آن و حتی مشاهده لایه نازکی از یخ روی دیواره داخلی یخچال خود شده باشید که این سرمای زیاد ممکن است به مواد غذایی و سبزیجات موجود در یخچال شما نیز نفوذ کرده و موجب یخ زدگی آنها شود قطعا این نوع کارکرد و یخ زدن دیواره یخچال طبیعی نبوده که ممکن است به دلایل زیر باشد:

برق داشتن‌ بدنه یخچال

یخچال فریزرها که با متصل شدن به برق، کار خنک کردن و نگه‌ داری مواد غذایی را انجام می‌ دهند، ممکن است گاهی اوقات دچار ایجاد برق خفیفی در بدنه گردند، که وقتی مصرف‌کننده به بدنه آن دست می‌ زند، این برق خفیف به بدن فرد منتقل می‌ شود که ممکن است به دلایل زیر باشد:

نمایندگی ۵ برند معتبر

شرکت های مجاز و غیرمجاز زیادی در سراسر کشور وجود دارد که ممکن است کار را به طور کامل بلد نباشد و به یخچال و لباسشویی شما آسیب بزنند بهترین کار سپردن وسیله به تعمیرگاه مجاز است که نمایندگی آن برند را دارد. شرکت قائم سرویس، دارای نمایندگی برند بوش، نمایندگی برند آاگ، نمایندگی برند وستینگ هاوس، نمایندگی برند ال جی و نمایندگی برند جنرال الکتریک می باشد. همچنین شرکت قائم سرویس دارای تعمیرکارهای با تجربه و مسلط به هر برندی در زمینه یخچال و لباسشویی است.

02122300020 , 02188583946

دفتر مرکزی

 مجدیه شمالی، بالاتر از میدان ملت، کوچه صالحی

 

 22300020

 

دفتر شمال شرقی

 تهران پارس، خیابان بهار

 

 

 22507288 - 22522838

دفتر سعادت آباد

 بلوار شهرداری

 

 

 26315098 - 22301744

دفتر شهرک غرب

 شهرک غرب، خیابان فلامک شمالی

 

 

 88571844 - 88583946

دفتر جنوب چهارراه ابوسعید

 چهارراه ابوسعید، خیابان سرهنگ بشیری

 

 55612631 - 55812919

کپی رایت 2021 تعمیرگاه مجاز مرکزی قائم | طراحی سایت دارکوب