22300020 - 88583946

تعمیر یخچال دوو

یخچال ها یکی از مهم ترین فناوری های قرن ۲۱ است. این مستطیل سرد کننده بزرگ نقش مهمی را در زندگی هر شخصی ایفا می کند. یخچال ها در هنگام کار از قطعات بسیاری استفاده می کند که هر کدام اگر به هر دلیلی خراب شود یخچال در عملکرد خود به مشکل می خورد و به مواد غذایی شما آسیب زیادی می زند.

خراب شدن قطعات یخچال بسیاری اوقات به علت اشتباه شما به خاطر نداشتن اطلاعات کافی در مورد نگهداری یخچال ایجاد می شود اگر این موارد را بفهمید و بدانید به کدام قسمت یخچال آسیب زدید می توانید از مشکلات زیادی جلوگیری کنید. در ادامه می خواهیم به بخشی از مشکلاتی که ممکن است برای یخچال و فریزر دوو پیش بیاید اشاره کنیم.

 

تعمیرکار یخچال

 

همچنین بخوانید: تعمیر یخچال بوش چگونه انجام می شود

یک سره کار کردن یخچال

وقتی موتور تشخیص می دهد یخچال شما سرما تولید نمی کند یا خاموش نمی شود، یکسره کار می کند و این فعالیت آسیب زیادی به موتور یخچال شما می زند. رایج ترین دلایل این مشکل خراب شدن خود موتور، خراب شدن برد الکترونیکی، خراب شدن ترموستات یا کمبود گاز یخچال است و چون تمامی این علت ها با قطعات اصلی سر و کار دارند بهتر است تعمیر یخچال خود را به نمایندگی تعمیرات یخچال بسپارید.

باز ماندن درب یخچال

یکی از مهم ترین و جدی ترین مشکلاتی که می تواند برای یخچال آاگ رخ دهد باز ماندن درب یخچال است زمانی که درب یخچال باز می ماند سیستم و چرخه سرمایش یخچال آاگ دچار مشکل می شود و به مرور زمان این قضیه باعث خراب شدن مواد غذایی داخل یخچال می شود و ضرر زیادی به شما و خانواده شما می زند. سرمایش یخچال مهم ترین فایده و کاربرد اصلی یخچال است و زمانی که نباشد کارکرد بخچال به شدت به مشکل میخورد و یخچال عملا به درد نمیخورد باز ماندن درب یخچال می تواند دلایل زیادی داشته باشد.

نکته: برای چینش مواد غذایی دقت کنید که بر روی منفذهای دستگاه مواد غذایی را قراره نداده و یا آن ها را طوری نگذارید که باعث بسته نشدن درب یخچال شود.

 

همچنین بخوانید: تعمیر لباسشویی دوو

 

تعمیر یخچال قائم سرویس

بوی بد یخچال دوو

یکی از آزار دهنده ترین مشکلات یخچال دوو بوی بدی است که ممکن است از خود نشر دهد و باعث شود هر بار که درب یخچال را باز می کنید حالت ناخوشایندی به خود بگیرید. این مشکل چند دلیل دارد:

بهترین کار این است که برای حل این مشکل ابتدا مواد غذایی را از یخچال خارج کرده و بدنه یخچال را به خوبی بشویید. سپس مواد غذایی سالم را درون آن قرار دهید بهتر است به طور کلی هر چند ماه یک بار یخچال خود را تخلیه کرده و بشویید و از بوگیر برای رفع بوی بد یخچال استفاده کنید.

اختلال در یخ سازی یخچال دوو

ممکن است بخواهید آب یخ از یخچال دریافت کنید و چند قطعه یخ نیاز داشته باشید ولی نتوانید از یخ ساز خانه خود استفاده کنید.  به زبان ساده یخ ساز شما خراب شده باشد. یخ نساختن در یخچال دوو چند دلیل دارد:

تماس با قائم سرویس: 02122300020 , 02188583946

دفتر مرکزی

 مجدیه شمالی، بالاتر از میدان ملت، کوچه صالحی

 

 22300020

 

دفتر شمال شرقی

 تهران پارس، خیابان بهار

 

 

 22507288 - 22522838

دفتر سعادت آباد

 بلوار شهرداری

 

 

 26315098 - 22301744

دفتر شهرک غرب

 شهرک غرب، خیابان فلامک شمالی

 

 

 88571844 - 88583946

دفتر جنوب چهارراه ابوسعید

 چهارراه ابوسعید، خیابان سرهنگ بشیری

 

 55612631 - 55812919

کپی رایت 2022 تعمیرگاه مجاز مرکزی قائم | طراحی سایت دارکوب