22300020 - 88583946

لباسشویی آسیایی

  سامسونگ ، ال جی ، دِوو ، ناسیونال ، هیتاچی ، گُلداستار ، آرچِلیک ، سوپرا ، سانی 

در بالا به برندهای تولید کننده لباسشویی آسیایی اشاره شد و در ادامه به بررسی چند برند می پردازیم.

شرکت سامسونگ
شرکت سامسونگ در سال ۱۹۳۸ در کشور کره‌ ی جنوبی به دست آقای لی بیونگ-چول تاسیس شد و در سال ۱۹۷۴ بود که اولین لباسشویی این شرکت ساخته شد.
از ویژگی ‌های متفاوت لباسشویی‌ های شرکت سامسونگ میتوان به ظرفیت دیگ آن که بیش از ۱۳ کیلوگرم است اشاره کرد. این ویژگی میتواند در وقت شما و برق به شدت صرفه جویی کند. همچنین موتورهای دیجیتال
اینورتر آن به غیر از مکانیزم مخصوصی که باعث میشود لباسشویی شما کمتر صدا بدهد و بلرزد ده سال گارانتی
دارند حداقل میتوان این ویژگی را در تمامی لباسشویی های تولید شده این شرکت بعد از سال ۲۰۱۲ دید.
همچنین شما میتوانید با اپلیکیشن “Smart Control” لباسشویی خود را کنترل کنید. شما میتوانید با استفاده از شبکه وایرلس چرخه‌ ی شستشو و انواع تغییرات را از راه دور یا نزدیک در تلفن خود کنترل کنید.
همچنین اپلیکیشن “Smart Check” شما را از مشکلات لباسشویی سامسونگ خود مطلع کرده تا به راحتی آن را رفع کنید.
شرکت ال جی
آقای “این هو که” در سال ۱۹۵۸ شرکت ال جی را در کره جنوبی تاسیس کرد شرکت ال جی و سامسونگ از سال‌های اولیه تاسیس خود به رقابت می‌ پرداختند و هم اکنون نیز این رقابت ادامه دار است. در نتیجه هردو شرکت سعی می‌کنند بهترین محصولات را عرضه کنند چه در زمینه‌ی تلفن‌های همراه چه در زمینه لوزام الکترونیکی خانگی.
لباسشویی‌های این دو شرکت هم از همین قانون پیروی میکنند. لباسشویی‌های شرکت ال‌جی از فناوری پیشرفته
“Turbowash” بهره می‌برند این فناوری میتواند زمان یک شستشوی عادی را نزدیک به یک ساعت کاهش دهد اما نه تنها به کیفیت شستشو لطمه نمی‌زند بلکه لباس‌ها را پاکیزه تر از حالت عادی نیز می‌شوید این فناوری می‌تواند تا ۴۰ درصد در مصرف آب و ۱۵ درصد در مصرف برق صرفه‌جویی کند.
یکی دیگر از قابلیت‌های مهم این لباسشویی‌ها این است که شما با انتخاب برخی از حالت‌ها میتوانید برنامه‌ی شستشو را متوقف کرده و لباس‌های خود را به آن اضافه کنید موتورهای لباسشویی‌های شرکت ال‌ جی ۱۰ سال ضمانت دارند و کنترل لباسشویی‌ های ال‌ جی کاملا لمسی می‌باشد.
شرکت دوو
شرکت دوو در سال ۱۹۶۷ در کره‌ی جنوبی به دست کیم وو چون تاسیس شد در سال ۱۹۹۹ شرکت دوو بعد از شرکت هیوندای رتبه دوم را در قاره‌ی آسیا را داشت.
یکی از مهمترین ویژگی‌های این لباسشویی‌ها شستشو با ۱۶۰۰ دور در ثانیه است. قابلیت تشخیص لکه در تمامی لباسشویی‌های این شرکت باعث می‌شود تا تمامی لباس‌های شما در تمیز ترین حالت ممکن شسته شود فناوری‌های این لباسشویی به قدری قدرتمند و هوشمند هستند که میتوانند تمامی لباس‌ها با انواع نخ‌ها را بدون هیچ آسیبی بشوید تمامی لباسشویی‌های این شرکت ۲۴ ماه گارانتی دارند.
متخصصین شرکت قائم سرویس با داشتن بروز ترین اطلاعات از چگونگی تعمیر انواع دستگاه‌های خانگی نظیر یخچال و فریزر، ظرفشویی، جاروبرقی و لباسشویی و تجربه ‌ی بسیار زیاد آماده‌ی خدمت رسانی به شما هستند تنها
کافی‌است پس از خراب شدن لباسشویی ‌های سامسونگ ال‌ جی و دووی خود با شماره تلفن (22300020-88583946) تماس بگیرید تا درخواست خود را ثبت کرده و متخصصین ما در اسرع وقت به محل شما اعزام شوند و لباسشویی شما را تعمیر کنند.دفتر مرکزی

 مجدیه شمالی، بالاتر از میدان ملت، کوچه صالحی

 

 22300020

 

دفتر شمال شرقی

 تهران پارس، خیابان بهار

 

 

 22507288 - 22522838

دفتر سعادت آباد

 بلوار شهرداری

 

 

 26315098 - 22301744

دفتر شهرک غرب

 شهرک غرب، خیابان فلامک شمالی

 

 

 88571844 - 88583946

دفتر جنوب چهارراه ابوسعید

 چهارراه ابوسعید، خیابان سرهنگ بشیری

 

 55612631 - 55812919

کپی رایت 2022 تعمیرگاه مجاز مرکزی قائم | طراحی سایت دارکوب