تعمیر یخچال فریرز دوو در تهران

دوو ( Daewoo ) از جمله برندهایی است که توانسته توجه بازار را به خود جلب کند و برای خود بین مردم محبوبیت کسب کند. یخچال های دوو از کیفیت بالای برخودار هستند، ولی حتی با وجود کیفیت بالای یخچال ها نمی توانیم به طور صد در صد بگوییم که خراب نمی شود. به هرحال احتمال اینکه وسیله برقی مصرفی ما دچار اشکال در عملکرد خود بشود وجود دارد.

شرکت مجاز مرکزی قائم سرویس با بیش 25 سال سابقه در تعمیرات تخصصی یخچال فریزر و ساید بای ساید درکنار شماست تا دستگاه شما را به طورکاملا تخصصی در منزل شما در حضور خودتان تعمیر کند. شرکت قائم سرویس سریع ترین و تخصصی ترین خدمات خود را به مشتریان عزیز خود درتهران ارائه می دهد. تمام تعمیرات تخصصی شرکت قائم سرویس شامل 90 روز گارانتی می باشد.

تمام تعمیرات تخصصی یخچال فریزر دوو و ساید بای ساید دوو توسط تکنسین های مجرب و دوره دیده شرکت که از اتحادیه مدرک خود را گرفته اند و استفاده از قطعات اورجینال انجام می گیرد. تنها با یک تماس شما باشرکت و صبحت با مشاور فنی شرکت، تکنسین ما در کوتاهترین زمان ممکن درمحل شما حاضر شده و خدمات تخصصی خود را به شما ارائه می دهد.

ویژگی های برجسته و خاص شرکت قائم سرویس:

  1. شرکت قائم سرویس تمام قطعات  تعویضی خود را 90روز گارانتی می کند.
  2. به مشتریان قدیمی خود که کد اشتراک دارند تخفیف می دهد.
  3. شرکت قائم سرویس نمایندگی تعمیرات تخصصی دوو در تهران بزرگ است.
  4. نیروی های متخصص ودوره دیده شرکت درکوتاهترین زمان (کمتراز دوساعت) در محل مشتری حاضر خواهند شد.
  5. شرکت مجاز مرکزی قائم سرویس دارای مجوز رسمی اتحادیه است.
  6. تمام هزینه های دریافتی شرکت طبق تعرفه اتحادیه می باشد.

نمایندگی دوو:

نمایندگی تعمیرات مجاز مرکزی قائم با مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت آماده ارائه خدمات خود به همشهریان تهرانی می باشد. اگر یخچال فریزر دوو ساید بای ساید دوو شما نیاز به تعمیر داشته باشد. نمایندگی مجاز مرکزی قائم با بیش از 25 سال سابقه این تضمین را به شما می دهد که بهترین خدمات تعمیرات تخصصی را به شما ارائه بدهد. چون تمام کارمندان ما دوره دیده هستند و آشنایی کامل به تمام مدل ها و قطعات یخچال را دارند.

در کمترین زمان عیب یابی کرده و یخچال را به عملکرد درست خود برمی گردانند. کیفیت،سرعت بالا درتشخیص عیب دستگاه و ارائه بهترین خدمات تعمیرات، ما را جزء 20 نمایندگی برتر دوو در تهران بزرگ کرده است.

تعمیریخچال فریرز دوو در تهران:

نمایندگی مجاز مرکزی قائم تمامی خدمات تعمیراتی یخچال فریزر دوو و تعمیر ساید بای ساید دوو در محل مشتری و در حضور خود مشتری انجام می دهد. نیازی نیست شما نگران نقل و انتقال دستگاه خود باشید. تمام تعمیرات از تعویض یک قطعه، شارژ گاز دستگاه، تعویض موتور دستگاه درحضور مشتری انجام می شود. با توجه به افزایش هزینه های زندگی امروزه، نگهداری درست و اصولی لوازم برقی منزل و سرویس حداقل سالیانه آن از اهمیت بالایی برخورداراست.

زیرا کوتاهی دراین امر مهم باعث افزایش هزینه ها می شود. شما با سرویس به موقع دستگاه خود به راحتی عمر مفید یخچال فریزر دوو و ساید بای ساید دوو خود را افزایش می دهید .

تعمیر برد یخچال فریزر دوو:

یخچال فریزر های دوو دارای برد الکترونیکی می باشند و برای عملکرد بهتر دستگاه باید برد به درستی عمل کند. برد از اجزای حیاتی و مهم تشکیل دهنده یخچال است که وظیفه مهم آن کنترل و مدیریت سایر قطعات یخچال است. برد از یکسری سنسور و مدار الکترونیکی ساخته شده که اندازه گیری دما، کنترل فن های دستگاه، مدیریت سیستم خنک کننده و نمایش اطلاعات را به مصرف کننده ارائه می دهد. با توجه به مهم بودن برد باید از عملکرد و علائم خرابی آن اطلاعاتی داشته باشید. نمایندگی تعمیر یخچال فریزر دوو به شما در کسب این اطلا عات کمک می کند.

چگونه ازخرابی برد یخچال فریرز دوو جلوگیری کنیم؟

با رعایت یکسری قوانین به راحتی می توانیم از این اتفاق جلوگیری کنیم. توصیه ما به شما این است که حتما به دفترچه راهنمای یخچال فریزر دوو مراجعه کنید و آن را با دقت مطالعه بفرمایید. این کار فقط ده دقیقه زمان می برد ولی می تواند کلی درمورد یخچال به شما اطلاعات مفید بدهد. در ادامه تعمیرگاه مجاز مرکزی قائم اطلاعات کامل تری دراختیار شما می گذارد.

علائم خرابی برد

تعمیر برد یخچال فریزر دوو کاری کاملا تخصصی است که تکنسین های تیم تعمیرگاه مجاز مرکزی قائم، دراین مورد دوره دیده و مجرب هستند. آشنایی با علائم خرابی برد به شما کمک می کند که سریع تر متوجه ایراد دستگاه خود شده و برای رفع سریع تر آن اقدام کنید.

نمایان شدن یکسری کد خطا درنمایشگر یخچال فریزر دوو

یخچال فریزرهای دوو انواع متفاوتی دارند و خرابی برد در هر مدل آن با کد مختلفی خود را نشان می دهد. به طور مثال ارور یخچال دوقلو با معمولی یا دوقلو با یخچال فریزر ساید بای ساید و حتی برندهای معتبر دیگر فرق می کند. در زیر برخی ارورهای رایج یخچال فریزر دوو ذکر شده است:

روشن نشدن یخچال فریزر دوو

یکی دیگر از علائم خرابی برد دستگاه روشن نشدن یخچال می باشد، که بهتر است در چنین مواقعی ابتدا اتصالات برق و سیم برق یخچال و پریز آن مورد بررسی قراربگیرد، وقتی مطمئن شدید که ایراد از این موارد نیست بعد احتمال خرابی برد را بدهید.

برفک زدن یخچال فریزر دوو

یکی از عملکردهای برد یخچال دوو فرآیند برفک زادیی و جلوگیری از یخ زدگی می باشد. البته توجه داشته باشید اگر به موقع این مشکل را مورد بررسی قرار ندهید به موتور یخچال فریزر شما آسیب وارد شده و هزینه شما را چند برابر می کند.

تولید صداهای عجیب وغیر عادی در دستگاه

گاهی علاوه برای صداهای معمولی و عادی دستگاه شما متوجه صدا های غیر عادی دیگری که گاهی طولانی هستند می شوید که باید برد را بررسی کنید.

کار نکردن فن اواپراتور یخچال

یکی از پر تکرارترین علائم خرابی برد،خرابی وایراد در عملکرد فن اواپراتورمی باشد.که دراین صورت باید برد یخچال وفن آن تعمیر یا تعویض گردد. تمامی تعمیرات و تعویض قطعات توسط شرکت مجاز مرکزی قائم سرویس درحضور مشتری و ارائه فاکتور و گارانتی 90 روزه انجام می گیرد.

تعمیر یخچال فریزر دوو در منزل

مهمترین بخش هرخانه ای آشپزخانه آن خانه است و شاید ساعت های زیادی صرف کارهای مربوط به آن می گردد. یکی از مهمترین وسایل این بخش مهم و حیاتی منزل یخچال فریرز دوو است.

بهتر است هنگام خرید این وسیله مهم منزل دقت کنید تا کمتر دچار مشکل بشوید. البته گاهی با همه ی دقتی که درخرید آن نیز می کنیم و استفاده درست از آن بازهم این وسیله کاربردی آشپزخانه ممکن است دچار خرابی و ایراد در عملکرد خود بشود. در این مواقع بهترین کار تماس با تعمیرکار متخصص و دوره دیده یخچال فریزر میباشد، تا در کمترین زمان مشکل آن را حل کند. همانطور که می دانید یخچال فریزر یکی از سنگین ترین وسایل منزل است .

همیشه جابه جای آن دغدغه خیلی درهنگام اسباب کشی می باشد.وقتی خراب می شود نیز نمی توانیم آن را به راحتی جابه جا کنیم ،چون علاوه برهزینه بر بودن این امرممکن است به یخچال آسیب بیشتری وارد بشود. شرکت و نمایندگی مجاز مرکزی قائم سرویس در خدمت شماست تا این مشکل را به راحتی حل کرده ودر کوتاهترین زمان سرویس کارخود را به محل مشتری بفرستد .شرکت ما با دقت فراوان تمام کارمندان خود را با گزینش اخلاقی وفنی انتخاب کرده است .تمام تکنسین های شرکت قائم سرویس می توانند خدمات زیر را به صورت تخصصی به شما ارائه بدهند.

آموزش تعمیر برد یخچال فریزر دوو

از جمله قطعات مهم در زمان تعمیر یخچال فریزر برد آن می باشد. زمانی که دمای یخچال فریزر از دمای تعیین شده بالاتر می رود، موتوردستگاه روشن می شود و به سرد شدن فضای داخلی می پردازد. حالا این سوال پیش می آید که این فرمان ازکجا صادر میشود؟ زمانی که دما به حد مطلوب رسید فرمان قطع ازکجا صادر می شود؟ درحقیقت این برد دستگاه است که وظیفه کنترل همه اجزای یخچال را به عهده دارد. اگر این بخش مهم در عملکرد خود دچار مشکل بشود بطور حتم یخچال کارایی خود را از دست می دهد. درادامه قصد داریم به طور اختصاصی به تعمیر برد یخچال فریزر دوو بپردازیم.

در حقیقت هر قطعه الکترونیکی روزی دچار مشکل خواهد شد و هیچ برند معتبری نمی تواند مدعی شود که محصولات ما بدون کوچکترین ایرادی به کار خود ادامه می دهد. خراب شدن ترموستات، نیم سوز شدن برد دستگاه، از کار افتادن فن یخچال و … ازجمله ایرادهای است که به خاطر استفاده مکرر از یخچال ممکن است پیش بیاید. برای رفع این مشکل بهتر است ابتدا چند مورد را بررسی کنید و در صورت نیاز با شرکت قائم سرویس، نمایندگی مجاز مرکزی تعمیر یخچال فریزر دوو در تهران تماس بگیرید.

چه زمانی برد دستگاه نیاز به تعمیر پیدا میکند؟

هرکدام ازموارد بالا پیش بیاید، باید هرچه سریع تر برای تعمیر برد یخچال فریزر اقدام کنید. اگر در تعمیر برد دستگاه خود سهل انگاری کنید، ممکن است هزینه تعمیرات دستگاه خود را چند برابر کنید.

هزینه تعمیر برد یخچال فریزر دوو

زمانی که برد دستگاه دچار مشکل می شود معمولا برای تعمیر یا تعویض کامل آن دچار تردید می شویم. در بیشتر خرابی ها، برد دستگاه به راحتی، توسط متخصص تعمیر می شود. البته در برخی از موارد که مشکل خرابی برد به علت آسی های آن باشد به علت اینکه امکان تعمیر آن وجود ندارد مجبور به تعویض برد خواهیم شد که متاسفانه هزینه بالایی را به مشتری تحمیل می کند. برای تعیین دقیق هزینه تعمیر برد دستگاه باید برد توسط مهندس شرکت مورد بررسی قرار گیرد و بعد با توجه به میزان خرابی آن به مشتری اعلام هزینه می شود، اما معمولا هزینه تعمیر برد یک پنجم قیمت تعویض برد و برد اصلی است .

مهمترین مشکلات رایج دریخچال فریرز دوو

همانطور که قبلا عنوان کردیم یخچال های دوو یکی از محصولات محبوب و معتبر در دنیای لوازم خانگی هستند. این برند معروف کره ای با تولید محصولات متنوع و با کیفیت و با قیمت مناسب، توانسته جایگاه خود را در بازار جهانی لوازم خانگی پیدا کند. یخچال فریزرهای دوو با ابعاد متنوع در دسترس مشتری قراردارند شما به راحتی متناسب با نیازتون می توانید یک انتخاب خوب داشته باشید. این یخچال ها مصرف انژری کمتری نسبت به سایر برندها دارند. پس یک گزینه سبز و پایدار معرفی شده اند. اما مانند هر وسیله الکتریکی دیگر در طول زمان استفاده ممکن دچار اختلال در عملکرد خود بشود و نیازبه بررسی و تعمیر پیدا کند. در ادامه مطلب قصد داریم چند مورد از رایج ترین مشکلات یخچال فریزر دوو را برای شما عنوان کنیم.

معمولا این مشکل رایج ترین مشکل یخچال فریزرهای دوو می باشد. ابتدا مطمئن بشوید که هوا در اطراف یخچال شما به خوبی جریان دارد ومخصوصا درفصول گرم سال جای که یخچال خود را گذاشتید گرم نباشد و کمپرسور را نیز بررسی کنید که درست کار کند.

ابتدا سطحی که یخچال را گذاشتید را بررسی کنید که صاف و بدون مشکل باشد و بعد فن رامورد بررسی قرار دهید که درست کار کند .چون ممکن است قطعات داخل یخچال دچار ایراد شده باشند.

ابتدا بررسی کنید که شیرآب باز باشد و لوله های آبرسانی یخچال دچار پارگی وپیچ خوردگی نشده باشد. درصورتی که این موارد مشکل نداشت، وقت آن است که از سرویس کاران شرکت مجاز مرکزی قائم کمک بگیرید.

که این مشکل ممکن است به علت نشتی گازوخرابی ترموستات یا سنسورها اتفاق بیفتد که به دنبال این خرابی مواد غذایی داخل یخچال منجمد می شوند.

که باعث هدر رفتن سرمای داخل یخچال شده ومصرف انژری را زیاد کرده وبه موتوردستگاه فشار وارد می کند .

فن کندانسور ،فن کنار موتور یخچال است که به عملکرد بهتر یخچال کمک می کند وقتی درست کار نکند و خراب شود باعث آسیب دیدن کمپرسور یخچال دومی شود. از نشانه های خرابی آن صدای غیر عادی از پشت یخچال وداغ شدن بیش از حد کنار یخچال می شود.

ابتدا پریزبرق را چک کنید.البته ممکن به دلیل خرابی برد این مشکل ایجاد شده باشد .که تعمیر کاران نمایندگی مجاز مرکزی دوو در کنار شما هستند  تا به شما خدمات تخصصی در امر تعمیرات یخچال را ارائه بدهند.

موتورچند ثانیه روشن می شود ودوباره سریع قطع می شود.در این مواقع باید احتمال بدهید که کمپرسوریخچال سوخته است.البته ممکن است رله اورلود یخچال نیز مشکل پیدا کرده باشد.

که به وجود آمدن این مشکل می تواند به علت خرابی دمپرهوای بین یخچال وفریزرباشد.ایراد وخرابی برد نیز می تواند باعث بروز این ایراد بشود.

شرکت قائم سرویس و نمایندگی مجاز مرکزی دوو در کنار شماست تا معایب دستگاه شما را در کوتاهترین زمان توسط سرویس کاران دوره دیده و متخصص در محل شما و در حضور شما با گارانتی 90 روزه و ارائه فاکتور و استفاده از قطعات اورجینال رفع کند.

تعویض موتور یخچال فریزردوو

موتوریا کمپرسوریخچال از مهمترین و اصلی ترین قسمت های یخچال می باشد که وظیفه تامین سرمای یخچال را به عهده دارد.چون یخچال فریزر به طور دائم استفاده می شود ممکن است دچار عیب وایرادی در عملکرد خود بشود که یکی از مهمترین مشکلاتی که برای دستگاه شما ممکن به وجود بیاید خرابی موتور یخچال فریزر دوواست. کمپرسور یخچال دوو دارای پیچیدگی های مهمی است که تعمیر وتعویض آن باید توسط سرویس کارمتخصص وماهر انجام بگیرد. تعویض موتور یخچال باید در محل مشتری انجام بگیرد. یخچال از جمله وسایل سنگین منزل است که جابه جایی آن به شرکت جهت تعمیرات کاری سخت و هزینه براست. به همین علت شرکت مجاز مرکزی قائم سرویس تمامی تعمیرات و تعویض موتور و شارژ گاز یخچال را در محل مشتری و در حضور مشتری انجام می دهد. البته به این امر توجه داشته باشید تعمیر موتور یخچال فریزر دوو در شرایطی امکان پذیر است که ایراد و عیب قطعات بغل موتور باشد نه خود موتور و منطقی ترین کار هنگام خرابی موتور این است تعویض انجام بگیرد نه تعمیر چون این موتور مدت طولانی کار کرده دچار ایراد شده و هیچ تضمینی جهت کارکرد درست آن پس از تعمیر وجود ندارد و ممکن است در کوتاهترین زمان هزینه بیشتری برای شما داشته باشد. تعویض موتور یخچال توسط تیم متخصص و دوره دیده شرکت مجاز مرکزی قائم در کوتاهترین زمان انجام می گیرد .

نکاتی جهت نگهداری ومراقبت از موتوریخچال فریزر دوو

تعویض موتور هزینه بالایی دارد پس بهتر است برای جلوگیری از این مشکل نکاتی را جهت نگهداری بهتر دستگاه خود رعایت کنید.

تعمیر یخ ساز یخچال فریزر دوو

زمانی که یخساز یخچال دوو دچار ایراد در عملکرد خود می شود باید به بررسی چند مورد بپردازیم. ابتدا بررسی کنید که یخساز روشن باشد و سپس بازوی کنترل یخساز را چک کنید که در حالت فعال قرار داشته باشد. ورودی آب دستگاه را چک کنید که مسدود نشده باشد. شاید زمان تعویض فیلترآب باشد به آن نیز دقت کنید. در مواردی هم موتور دستگاه خراب است یا نیاز به شارژ گاز دارد زمانی که این معایب رفع شود یخساز درست کار می کند. یخساز یخچال دوو با وجودی که از کیفیت بالایی برخودار است، اما گاهی نیاز به تعمیر پیدا می کند. شرکت قائم سرویس تعمیرات یخ ساز دوو را کاملا تخصصی و زیر نظر مهندس شرکت انجام می دهد و نمایندگی مجاز مرکزی قائم سرویس تمام خدمات تعمیرات خود را 90 روز گارانتی کرده و به شما فاکتورمعتبر ارائه می دهد و از قطعات اورجینال استفاده خواهد کرد و تمامی قیمت های ما طبق تعرفه تعریف شده اتحادیه  می باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.