22300020 - 88583946

خدمات پس از فروش محصولات بوش

شرکت بوش از سال 1886 در شهر اشتونگارت (آلمان) به وسیله آقای بوش، شروع به فعالیت کرد و در حال حاضر تبدیل به یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده وسیله های اتوماتیک در دنیا شده است.

شرکت بوش در سال 2010 میلادی توانست بالاترین فروش را در طول عمر 25 ساله خود داشته باشد. این شرکت در آغاز کار خود تنها با 9 نفر کارمند شروع به فعالیت کرد و آنها به تعمیر دستگاه های مختلف از قبیل: دوربین های عکاسی، تلفن و … می پرداختند.

تعمیرگاه مجاز بوش

شرکت قائم سرویس، آماده ارائه خدمات، تعمیر و سرویس کالاهای بوش از قبیل: انواع یخچال و فریزر، ماشین لباسشویی و جاروبرقی برای شهروندان تهرانی می باشد.
شرکت قائم سرویس خدمات خاصی را برای محصولات ذکر شده در بالا از برند شناخته شده و معروف بوش در نظر گرفته است، به طوریکه که شما شهروندان عزیز که ساکن هر نقطه ای از تهران هستید، می توانید تعمیرکار با تجربه و حرفه ای را طول مدت زمان یک ساعت در منزل خود داشته باشید. همکاران ما با مراجعه به منزل شما، جهت سرویس و تعمیر کالای شما اقدام می کنند و نیازی نیست شما کالای خراب خود را برای تعمیر جابه جا کنید و اگر پس از بررسی های لازم، قطعه ای از وسیله شما نیاز به تعویض داشته باشد، همکاران ما قطعه ای اصل از برند بوش را جایگزین قطعه معیوب می کنند.

 

تعمیر یخچال قائم سرویس

گارانتی پس از تعمیر

تعمیرکاران حرفه ای و کار آزموده شرکت قائم سرویس پس از آنکه مشکلات وسیله خراب شما را با تعمیر و یا تعویض قطعه جایگزین و اصل آن رفع کردند، در ادامه نیز نسبت به نیازهای شما مشتریان گرامی حساس هستند و به همین دلیل قطعات تعویض شده توسط این شرکت دوباره برای مدت معینی شامل گارانتی می شوند. برای مثال:

بسیاری از افراد نگران این موضوع هستند که پس از به پایان رسیدن مدت زمان گارانتی محصول خریداری شده خود، اگر محصول با مشکلی رو به رو شود و یا قطعه ای از آن از کار بیفتند چه کار می توانند کنند؟
پس اگر گارانتی محصول خریداری شده تمام شده باشد در اکثر شرایط نمی توانید محصول خود را برای تعمیر به مراکز خدمات پس از فروش بوش بسپارید، اما نگران نباشید کافیست با شرکت قائم تماس حاصل فرمایید. همکاران ما در سریع ترین زمان ممکن برای بررسی و تعمیر وسیله شما در محل حاضر می شوند.
تعمیرگاه ها و نمایندگی های خدمات پس از فروش بوش در ایران از جمله شرکت قائم دارای شهرت درخشانی هستند و همواره توانسته اند رضایت مشتریان خود را تامین کنند. سوابق درخشان مجموعه قائم، گواه بر مسئولیت پذیری، احترام به مشتری، بالاترین تخصص و دقت همه همکاران ماست.
در ادامه با برخی از مشکلات یخچال های بوش آشنا می شویم

بعد از بررسی شرایط گارانتی بوش بهتر است برخی از مشکلاتی که ممکن است برای یخچال شما ایجاد شود را بدانید تا بدانید نمایندگی شرکت بوش و تعمیرگاه های مجاز چگونه فرایند تعمیر را برای یخچال شما انجام می دهند.

خرابی درب یخچال و فریزر بوش

اگر درب یخچال شما به خوبی بسته نشود به مرور زمان سرمای یخچال شما از بین می رود و در نتیجه یخچال شما سرمای مطلوبی نخواهد داشت. در نتیجه شما نیاز به تماس با نمایندگی شرکت بوش دارید.
برای حل این مشکل بهتر است مواردی که در زیر گفته است را به خوبی بررسی کنید تا در صورت امکان مشکل را خودتان حل کنید و از آن پیش گیری کنید:
بررسی کنید که درب یخچال به خوبی بسته می شود یا خیر اگر درب یخچال شما به خوبی بسته نشود لاستیک درب یخچال شما خراب شده است.

 

متخصص تعمیرات یخچال

 

لاستیک درب یخچال می تواند به خوبی از ورود گرما به درون یخچال شما جلوگیری کند اما به دلیل جنس مصرفی خود نمی تواند به مدت زیادی قابل استفاده باشد و به مرور زمان خشک می شود و می پوسد و باعث ورود گرما به درون یخچال شما می شود.
بهتر است قبل از خراب شدن یخچال خود هر چند ماه یک بار لاستیک دور درب خود را تعویض کنید.

یکی دیگر از مشکلاتی که ممکن است برای یخچال فریزر شما ایجاد شود این است که لولاهای درب یخچال شما خراب یا خشک شود بررسی کنید که درب یخچال شما به خوبی باز یا بسته می شود یا خیر در صورتی که در باز و بسته شدن درب یخچال با مشکلی رو به رو شدید بهتر است بدانید لولای درب شما خراب شده یا شکسته است لولای یخچال فریزر خود را به خوبی بررسی کنید در صورت مشاهده شکستگی آن را تعویض کنید یا در صورت خشک شدن آن، لولا را روغن کاری کنید.

برای پیشگیری از خرابی درب یخچال فریزر خود بهتر است که غذاها را طوری بچینید که مانع بسته شدن درب یخچال نشود یا درب یخچال فریزر خود را بعد از استفاده ببندید تا سرمای داخل یخچال فریزر از آن خارج نشود همچنین بار روی قفسه های یخچال فریزر را زیاد سنگین نکنید تا لولاهای آن به مرور زمان خراب نشود همچنین چند ماه یک بار لولاهای درب یخچال فریزر را روغن کاری کنید.

خراب بودن موتور یخچال فریزر

موتور یخچال فریزر یکی از مهم ترین اجزای یخچال فریزر بوش است.

کمپرسور یخچال باید سرمای مورد نیاز یخچال فریزر را تامین کند برای این کار کمپرسور یخچال باید گازی به اسم گاز مبرد را تبدیل به مایع کرده و آن را در اوپراتور یخچال فریزر بوش پمپاژ کند.
اگر موتور یخچال فریزر شما آسیب ببیند یا به هر دلیلی چرخه ایجاد سرمایش از بین برود یخچال فریزر شما خنک نمی شود و وظیفه اصلی خود که نگهداری از یخچال فریزر است را نمی تواند به خوبی انجام دهد و در نتیجه مواد غذایی شما فاسد می شود و شما برای تعمیر یخچال فریزر خود نیاز به نمایندگی بوش یا تعمیرگاه دارید.
برای پیش گیری از اینکه موتور یخچال فریزر شما خراب شود و یخچال شما را بیش از حد سرد یا گرم کند نیاز است که مواردی را باهم بررسی کنیم تا امکان به وجود آمدن این مشکل به شدت پایین بیاید. مورد اولی که باید بررسی کنید این است که درب یخچال فریزر خود را زیاد باز نگذارید. زیرا سرمای درون یخچال خارج شده و گرمای بیرون به محیط داخلی یخچال وارد می شود و یخچال را گرم می کند. در نتیجه موتور یخچال فریزر مجبور است کار بیشتری را برای گرم کردن یخچال فریزر انجام دهد و به مرور زمان آسیب می بیند.
همچنین اگر سنسور دما خراب باشد دمای اشتباه به موتور یخچال ارسال می کنید و موتور یخچال فریزر شما مجبور می شود که کار بیشتری را انجام دهد و همان شرایطی که در بالا گفته شد دوباره شکل می گیرد.

چرا یخچال فریزر بوش گرم است؟

زمانی که یخچال فریزر شما گرم باشد نمی تواند به خوبی از مواد غذایی شما محافظت کند عوامل زیادی در چرخه سرمای یخچال فریزر شما حضور دارند که هر کدام نقش ویژه ای برای رساندن سرما به درون محوطه اصلی یخچال فریزر دارند.
موتور یخچال فریزر که مانند قلب یخچال فریزر است سرمای یخچال را تولید می کند. اگر موتور یخچال فریزر شما خراب شود سرمای یخچال فریزر شما تولید نمی شود و در نتیجه یخچال فریزر شما خراب می شود عوامل مختلفی ممکن است باعث خراب شدن موتور یخچال فریزر شما بشود. باز گذاشتن درب یخچال به هر دلیلی یا خرابی سنسور دما و… می توانند باعث خراب شدن موتور یخچال فریزر یا حتی سوختن آن بشوند از طرفی به شما پیشنهاد می کنیم که به هیچ عنوان به موتور یخچال فریزر خود دست نزنید زیرا ممکن است که به دلیل وارد نبودن به تشکیلات این قطعه به آن صدمه بزنید بگذارید که نمایندگی شرکت بوش یا تعمیرگاه یخچال فریزر خود این قطعه را تعمیر کنند.
سنسور دمای یخچال فریزر دمای کلی یخچال فریزر را گرفته و به موتور یخچال فریزر انتقال می دهد اگر سنسور دمای شما خراب شود نمی تواند دمای درستی به یخچال فریزر ارسال کند و در نتیجه موتور یخچال فریزر یا به طور اشتباهی خاموش می شود و یا یکسره کار می کند و در نتیجه یخچال فریزر یا زیاد سرد می کند یا گرم می شود و موتور دستگاه آسیب جدی ای می بیند.
درب یخچال فریزر شما نیز راه خوبی برای حفاظت یخچال از دمای بیرون است. اگر درب یخچال فریزر خود را باز بگذارید یا لاستیک های دور آن را به موقع عوض نکنید و… درب یخچال فریزر شما نمی تواند به خوبی از ورود گرمای بیرون از یخچال به داخل آن جلوگیری کند.
خراب شدن فن اواپراتور، تنظیم نبودن درست درجه های دما، یخچال کمبود گاز مبرد، نشت گاز مبرد از دیگر مواردی است که باعث می شود یخچال فریزر به خوبی یخچال شما را سرد نکند.

پس اگر گارانتی محصول خریداری شده تمام شده باشد در اکثر شرایط نمی توانید محصول خود را برای تعمیر به مراکز خدمات پس از فروش بوش بسپارید.

 

 

دفتر مرکزی

 مجدیه شمالی، بالاتر از میدان ملت، کوچه صالحی

 

 22300020

 

دفتر شمال شرقی

 تهران پارس، خیابان بهار

 

 

 22507288 - 22522838

دفتر سعادت آباد

 بلوار شهرداری

 

 

 26315098 - 22301744

دفتر شهرک غرب

 شهرک غرب، خیابان فلامک شمالی

 

 

 88571844 - 88583946

دفتر جنوب چهارراه ابوسعید

 چهارراه ابوسعید، خیابان سرهنگ بشیری

 

 55612631 - 55812919

کپی رایت 2022 تعمیرگاه مجاز مرکزی قائم | طراحی سایت دارکوب