22300020 - 88583946

لباسشویی اروپایی

  بوش ، آ اِ گِ ، آریستون ، فیلیپس ، زیمِنس ، الکترولوکس ، لاجِرمَنیا ، زیرو وات ، کِن مور ، اوشن 
کارخانه تولید لوازم خانگی بوش از سال 1886 در شهر اشتونگارت کار خود را آغاز کرد. البته کار اصلی آن در ابتدا تولید وسیله های خودکار بود. تعداد اولیه نیروی کار در این شرکت در ابتدا پانزده نفر بود که کم کم این تعداد بسیار افزایش یافتند.

البته بالاترین فروش این شرکت در سال 2010 رخ داد که در این سال توانست رکورد فروش را بزند و هم اکنون می توان آن را درگروه بهترین تولید کننده های لوازم خانگی دانست. البته در سال های آغازین فعالیت ، این شرکت دچار ورشکستگی شد و موسس شرکت با قرض و وام هایی که در آن سال ها دریافت کرد توانست دوباره شرکت را سرپا نگه دارد.
در حال حاضر می توانیم انواع و اقسام لباسشویی های جدید ، همراه با تکنولوژی های روز دنیا را در لباسشویی های بوش مشاهده کنیم . برخی از ویژگی های جدید لباسشویی بوش عبارتند از:
• خشک کردن لباس ها تنها با فشار دادن یک دکمه
درسری جدید ماشین های لباسشویی بوش شما می توانید سرعت شستشوی لباس های خود را تعیین کنید . البته چه شما سرعت تند و یا کند را انتخاب کنید ، در انتهای شستشو، لباس هایی پاکیزه را تحویل خواهید گرفت.
• دارا بودن خشک کن های چرخشی
نوع دیگراز لباسشویی های اروپایی ، لباسشویی های آ اِ گ می باشد . این برند در سال 1883 توسط فردی آلمانی تاسیس شد و توانست درطول این سال ها به خوبی بدرخشد و با نام AEG در جهان شناخته شود. اما در سالهای آغازین ، خدمات این شرکت تولید لوازم خانگی نبود بلکه به ساخت تجهیزات برقی از قبیل لامپ ، ژنراتور و موتور می پرداخت .اما به مرور زمان وارد تولید لوازم خانگی شد. امروزه ماشین های لباسشویی آ اِ گ ، دارای خصوصیات منحصر به فردی هستند . از جمله :
• صدای کم
• لرزش پایین
• سرعت بالا در شستشو
• نیروی کافی برای تمیز کردن لباس ها
• دارای رتبه انرژی A+++ که مصرف برق در آن بسیار کم است .
• دارای سیستم هوشمند که به طورخودکار با توجه به وزن و حجم لباس ها ، میزان آب برای شستشو و … را تعیین می کند.
• سیستم خشک شدن لباس ها در این لباسشویی ها بسیار جالب و جدید است و لباس های شما را بدون هیچ گونه چروکی خشک می کند.
• در این مدل از لباسشویی ، مشکل سفید شدن لباس ها که به دلیل خوب حل نشدن مواد شوینده بود ، بر طرف شده است به طوریکه با گرم شدن آب در لباسشویی ، مواد شوینده به خوبی در آب حل می شوند، این پروسه حدودا 6 دقیقه به طول می انجامد و این محلول تولید شده سرانجام به صورت اسپری روی لباس ها پاشیده می شود.
تعمیرگاه قائم با داشتن سال ها تجربه و سابقه کاری در زمینه تعمیر لوازم برقی خانگی و با ارائه خدمات با کیفیت ، همواره انتخاب اول مشتریان بوده است. شما عزیزان می توانید برای تعمیر انواع لباسشویی های آاِگ و بوش خود ، با همکاران ما در این شرکت تماس بگیرید، آنها پس از ثبت درخواست شما نسبت به اعزام تعمیرکار حرفه ای به محل شما در اسرع وقت اقدام می کنند.
شماره ی تماس
22300020

دفتر مرکزی

 مجدیه شمالی، بالاتر از میدان ملت، کوچه صالحی

 

 22300020

 

دفتر شمال شرقی

 تهران پارس، خیابان بهار

 

 

 22507288 - 22522838

دفتر سعادت آباد

 بلوار شهرداری

 

 

 26315098 - 22301744

دفتر شهرک غرب

 شهرک غرب، خیابان فلامک شمالی

 

 

 88571844 - 88583946

دفتر جنوب چهارراه ابوسعید

 چهارراه ابوسعید، خیابان سرهنگ بشیری

 

 55612631 - 55812919

کپی رایت 2022 تعمیرگاه مجاز مرکزی قائم | طراحی سایت دارکوب