10 نکته که قبل از تعمیر یخچال باید بدانید

شرکت قائم سرویس سالها است در زمینه تعمیرات یخچال و لباسشویی در شهر تهران فعالیت دارد. شرکت قائم سرویس جزو تعمیرگاه های مجاز مرکزی است زیرا مجوز کار خود را از اتحادیه گرفته است همچنین شرکت قائم سرویس توانسته است در این ۲۰ سال نمایندگی شرکت های معتبری را کسب کند.

مانند:

در این مقاله ده نکته ای را به شما یاد می دهیم که هنگامی که یخچال شما به مشکل می خورد انجام دهید.

چگونگی تعمیر یخچال دوو

نکته اول: صبور باشید.

زمانی که یخچال شما به مشکل می خورد یخ غذاها و مواد غذایی شما ممکن است آب شود و بعد از آن به مرور زمان ‌طی چند ساعت یا چند روز خراب شوند. ممکن است دستپاچه شوید و کاری نادرست جهت تعمیر یخچال انجام دهید اماخونسرد باشید این گونه راحت تر می توانید مشکل یخچال خود را پیدا کرده و حل کنید.

نکته دوم: خودتان به عیب یابی یخچال نپردازید.

اولین کاری که ممکن است بکنید این است که با تعمیرکار تماس بگیرید تا مجبور به هزینه اضافی نشوید. بهترین کار این است که نشانه مشکل خود را در گوگل سرچ کنید و علت آن را پیدا کنید زمانی که علت مشکل را پیدا کردید بهتر است بررسی کنید ببینید خود شما می توانید مشکل یخچال را حل کنید یا خیر؟
شرکت قائم سرویس در سایت خود به معرفی انواع مشکلات یخچال ها در انواع برندها پرداخته است تنها کافی است برخی از مقاله های ما را مطالعه کرده تا مشکل یخچال خود را پیدا کنید.

 

تعمیر یخچال قائم سرویس

نکته سوم: به دنبال تعمیرکار تخصصی یخچال باشید.

اکثر افراد تا حدی مهارت تعمیر لوازم خانگی را دارند ولی تعداد کمی از آن ها به طور تخصصی و کامل تعمیر یخچال را یاد گرفته اند.
برخی از تفاوت های تعمیرکار یخچال و تعمیرکار ناشی لوازم خانگی:

نکته چهارم: اطلاع از روال کار

قبل از اینکه آدرس محل خود را بدهید بهتر است در مورد مشکل یخچال خود با تعمیرکار صحبت کرده و از او در مورد اینکه مشکل یخچال شما چیست و به طور تقریبی هزینه تعمیر یخچال شما چقدر است صحبت کنید. شرکت قائم سرویس تمام اطلاعات لازم را قبل از شروع کار به شما می دهد و خیال شما را راحت می کند.

نکته پنجم: وقت را تلف نکنید!

وقت مهم ترین نکته در مورد تعمیر یخچال است زیرا ممکن است در این مدت وضعیت یخچال شما و مواد غذایی شما بسیار بدتر شود تمام نکات بالا را شما باید بین یک ساعت تا دو ساعت انجام دهید. در غیر این صورت خسارت زیادی میبینید بهتر است زمان تعمیر یخچال خود را در سریع ترین زمان ممکن تنظیم کرده تا یخچال شما به مشکل نخورد زیرا تعمیر یخچال حداقل ۲ ساعت زمان می برد.

نکته ششم: بهترین جنس را انتخاب کنید.

هزینه تعمیر یخچال ممکن است بالا باشد و به دلیل تحریم شرکت ها قطعات خوب بسیار گران است ولی یخچال وسیله ای بسیار ضروری است و تعمیر آن ارزش این هزینه را دارد. هنگام تعمیر یخچال خود بهتر است این نکته را به تعمیرکار یاد آوری کنید که بهترین جنس را برای شما تهیه کند و از اصل بودن جنس قبل از تعویض قطعه اطمینان حاصل کنید تا بعد از تعمیر یخچال در مدت کوتاهی به مشکل نخورید.

 

تعمیرکار یخچال

نکته هفتم: از سالم بودن یخچال اطمینان حاصل کنید.

بعد از اینکه تعمیرکار ، یخچال شما را تعمیر کرد بهتر است از عملکرد یخچال اطمینان حاصل کرده و سپس هزینه تعمیر را به تعمیرکار بدهید اگر یخچال فریزر شما به خوبی تعمیر نشده باشد و‌ دچار مشکل شده باشد تا کمتر از یک ساعت یخچال باز هم نشانه هایی از خرابی وجود دارد با تعمیرکار تماس بگیرید زیرا اگر تعمیرکار به خوبی یخچال شما را تعمیر نکرده باشد به صورت قانونی موظف است که به شما جواب بدهد و مجدد بدون گرفتن هیچ هزینه ای یخچال شما را تعمیر کند.

آشنایی با خدمات قائم سرویس

نکته هشتم: تراز کردن یخچال

اگر یخچال شما تراز نباشد ممکن است به مرور زمان دچار مشکلات بسیاری شود. باز ماندن درب یخچال، کم شدن سرمای یخچال، برفک زدن فریزر، خراب شدن مواد غذایی و… از جمله مشکلاتی است که به وجود می آید. پس بعد از تعمیر یخچال بهتر است از تعمیرکار بخواهید که یخچال فریزر شما را تنظیم کند یا خود شما این کار را انجام دهید.

 

نکته دهم: گرفتن فاکتور را فراموش نکنید.

به طور کلی بعد از تعمیر یخچال بهتر است که از تعمیرکار فاکتور دریافت کنید. در این‌ فاکتور لازم است تمامی خدمات انجام شده و قطعات تعمیر شده با هزینه آن درون فاکتور نوشته شود و در پایین فاکتور امضا یا مهر تعمیرکار یا شرکت درج شود تا اگر تعمیرکار دوباره برای تعمیر مجدد آمد قطعه ای را دوباره تعویض نکند.

شرکت قائم سرویس توانسته با ده ها نکته مانند نکات بالا اعتماد و رضایت مشتریان را در سال های فعالیت خود به دست آورد پس اگر در تعمیر یخچال خود به مشکل خورده اید یا نیاز به تعمیرکار مورد اعتماد و زبده داشتید با شرکت قائم سرویس تماس گرفته تا در کمترین زمان و با مناسب ترین قیمت تعمیرکاران خود را به محل شما اعزام کنیم.

تماس با قائم سرویس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.