تعمیر ساید بای ساید دوو

خدمات تعمیرات ساید بای ساید دوو در تهران در شرق، غرب، شمال و جنوب با بهره گرفتن از تعمیرکاران متخصص و دوره دیده شرکت قائم سرویس و استفاده از قطعات اورجینال که با ارائه فاکتور با ضمانت و گارانتی 90 روزه اعمال می گردد. شرکت قائم سرویس نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر دوو و ساید بای ساید دوو در تهران است که با نزدیک به بیست سال سابقه در امر تعمیرات تخصصی در کنار شماست تا بهترین خدمات و سرویس را با کمترین قیمت به شما همشهری های عزیز تهرانی ارائه بدهد.

نحوه ارائه خدمات نمایندگی قائم سرویس در امر تعمیرات یخچال دوو

برای اقدام جهت درخواست تعمیر یخچال دوو نیاز است مراحل زیر را انجام دهید:

  1. ابتدا با شرکت تماس حاصل کرده ودرخواست خود را ثبت کنید.
  2. در کوتاهترین زمان سرویس کار شرکت با شما تماس گرفته وبه شما مشاوره می دهد وچنانچه مایل بودید در زمان کوتاهی به محل شما اعزام می گردد.
  3. تمامی تعمیرات یخچال فریزر وساید بای ساید شما درمحل شما و در حضور شما صورت می گیرد .
  4. در پایان کار سرویس کار شرکت موظف است به شما فاکتور ارائه دهد ،این فاکتور همان گارانتی 90 روزه تعمیراتی است که توسط سرویس کار ما صورت گرفته است.

هزینه تعمیرات ساید بای ساید دوو

هزینه تعمیرات ساید بای ساید شما از جمله مواردی است که به میزان خرابی یخچال و مدل یخچال و قطعاتی که تعمیر شده یا تعویض شده است بستگی دارد. به همین علت نمی توانیم هزینه دقیقی برای تعمیرات ساید بای ساید دوو شما تعیین کنیم .البته تمامی قیمت های تعمیرات ما طبق نرخ مصوب اتحادیه می باشد. زمانیکه سرویس کار به محل شما اعزام شد، شما می توانید با مشاوره گرفتن از ایشان با هزینه منطقی و استفاده قطعات اورجینال تمایل خود را جهت تعمیرات اعلام کنید یا انصراف خود را در تعمیر دستگاه اعلام کنید. در هر صورت تصمیم با مشتری می باشد.

تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو

درست است که این برند یخچال های با کیفیت بالا را به بازار لوازم خانگی ارائه داده ولی ممکن است به مرور زمان در برخی از عملکردهای خود دچار اشکال و ایراد بشود. نمایندگی قائم سرویس در کنار شماست تا این مشکل را حل کند. تعمیرات ساید بای ساید دوو شما توسط سرویس کاران مجرب و دوره دیده شرکت قائم سرویس انجام می گیرد که دائم در حال به روز کردن اطلاعات تخصصی خود هستند. تیم تخصصی ما تعمیر و تعویض موتور ساید بای ساید دوو، رفع صدای زیاد یخچال، رفع پارگی شیلنگ آب ساید بای ساید daewoo، رفع نشتی و شارژ گاز، رفع ارور یخچال دوو، تعمیر و تعویض برد یخچال ساید بای ساید دوو، تعمیر یخ ساز ساید بای ساید دوو را به صورت کاملا تخصصی انجام می دهند. البته تیم ما تمام مدل های این برند را کاملا تخصصی تعمیر می کند.

مدل های یخچال دوو

برند دوو دارای چندین مدل می باشد از جمله :

  1. ساید بای ساید دوو
  2. یخچال های در فرانسوی دوو
  3. یخچال های مدل دوقلو دوو
  4. یخچال فریزر دوو مدل فریزر در بالا
  5. فریزر در پایین دوو
  6. یخچال فریزر تک در دوو

در هرکدام از این مدل ها دستگاه شما دچار اشکال و ایراد شود تیم تخصصی قائم سرویس در کنار شما است تا مشکل دستگاه شما را رفع کند. همانطور که مستحضر هستید، بهتر است که این امر را به افراد مجرب بسپارید.

سرویس دوره ای یخچال های دوو

متاسفانه برخی از مصرف کنند گان محترم از سرویس دوره ای دستگاه خود صرف نظر کرده و فکر می کنند که هزینه اضافی است. در صورتی که انجام این کار از یکسری خرابی ها جلوگیری می کند. در ادامه مطالب خدماتی که در سرویس دوره ای انجام می گیرد را بیان می کنیم.

همانطور که می دانید یخچال دارای دو سری قطعه می باشد مکانیکی و الکترونیکی، که عملکرد صحیح یخچال وابسته به درستی عملکرد این دو می باشد و ایراد و خرابی هر کدام از آنها باعث آسیب به سایر قسمت ها می شود. اما سرویس به موقع از این اتفاق جلوگیری می کند.

زمانی که سرویس کار در محل شما برای سرویس دوره ای حاضر می شود به بررسی فیلتر آب یخچال می پردازد و سپس  کندانسور یخچال را بررسی می کند. سرمای یخچال را چک می کند و ورودی های هوا را از داخل داکت ها به یخچال را بررسی می کند.

مورد بعدی بررسی نمایشگر و تنظیم بودن دمای یخچال، تمیز کردن محفظه موتور یخچال مورد دیگری است که توسط سرویس کار انجام می گیرد سلامت و سالم بودن لاستیک دور درب ها بررسی می شود و بعد افتادگی درب یخچال را چک می کند و اگر در حال بررسی موارد فوق برای یخچال موردی پیش بیاید قبل از اینکه به سایر قسمت ها آسیب بزند رفع می شود وخود این امر به طول عمردستگاه شما اضافه می کند.

مشکلات رایج ساید بای ساید دوو

در ادامه مطالب مشکلات رایج ساید بای ساید دوو را بررسی می کنیم.

خنک نبودن داخل ساید بای ساید دوو

داخل ساید بای ساید دوو خنک نیست. بهتر است در هنگام بروز این مشکل اتصال دو شاخه به پریز برق را چک کنید و سپس دقت کنید که دستگاه در جای خنکی قرار گرفته باشد و فاصله بین دیوار پشت یخچال با یخچال که حداقل 10 سانت است رعایت شده باشد و کویل های کندانسور را بررسی کنید که کثیف نباشد و بعد از تمیز کردن این لوله ها مجدد مشکل را بررسی کنید. چنانچه مشکل رفع نشد احتمال خرابی در موتور فن اواپراتور، موتور فن کندانسور، رله استارت، ترموستات کنترل دما، کمپرسور یا برد کنترل دما، رخ داده است.

صدای غیر عادی ساید بای ساید دوو

صدای غیر عادی ساید بای ساید دوو که معمولا این مشکل به دلیل تراز نبودن یخچال و عدم رعایت فاصله با دیوار پشتی یخچال اتفاق می افتد. اگر بعد درست کردن جای یخچال بازهم صدای غیر عادی داد باید توسط تعمیر کار بررسی شود.

بوی بد یخچال ساید بای ساید دوو

یکی از موارد رایج در یخچال های دوو این است که، یخچال ساید بای ساید دوو بوی بدی می دهد که برای رفع آن بهتر است مواد غذایی داخل یخچال را چک کنید که فاسد نشده باشد و یخچال را با جوش شیرین و آب ولرم تمیز کنید.

کار نکردن صحیح یخ ساز ساید بای ساید دوو

یخ ساز ساید بای ساید دوو درست کار نمی کند. بهتر است از بسته بودن درب یخچال مطمئن شوید و دمای یخچال را چک کنید و از باز بودن شیر لوله آب اطمینان حاصل کنید. اگر تازه یخچال خود را نصب کردید باید 24 ساعت به آن زمان بدهید تا یخ ساز شروع به تولید یخ کند. اگر این چند مورد نبود کارشناسان با تجربه و متخصص قائم سرویس در کنار شما هستند که این مشکل را رفع نمایند.

کار بیش از حد موتور ساید بای ساید دوو

موتور ساید بای ساید دوو بیش از حد کار می کند. به طور معمول یخچال در هنگام خنک کردن دستگاه کمپرسور را روشن می کند. وقتی به دمای مورد نظر رسید خاموش می شود. ولی گاهی متوجه می شوید که بیش از حد کار می کند این یعنی برق بیشتری مصرف می کند در هنگام برخورد با این ایراد ابتدا دفترچه راهنمای یخچال را مطالعه کنید و ببینید مدل کمپرسور دستگاه شما طوری طراحی شده که در سرعت های متفاوتی کار کند.

اگر این گونه نبود تنظیمات دمای یخچال را چک کنید که در حالت ایده ال، دمای یخچال بر روی 40 درجه فارنهایت و دمای فریزر را برروی صفر درجه تنظیم نمایید و اگر حجم مواد غذایی در یخچال شما زیاد است مقدارش را کم کنید. البته بهتراست به طور دوره ای گرد و غبار کویل های پشت یخچال را تمیز کنید و بعد لاستیک دور درب را نگاه کنید که پارگی نداشته باشد و تمیز باشد. اگر مشکل از این موارد نبود زمان آن رسیده که با یک تعمیر کار مجرب و دوره دیده تماس بگیرید. همکاران قائم سرویس در پیگیری این مورد در خدمت شما عزیزان هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.